Değerli Öğretmenlerimiz,

2-8 Eylül 2018 tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek olan “En İyi Öğretmenim Doğa: Okul Öncesinde Doğa Temelli Eğitim Uygulamaları” isimli TÜBİTAK 4004 projemize Türkiye’nin çeşitli illerinden 380 başvuru olmuştur. Bu kadar yoğun ilgi bizi hem sevindirdi hem de doğa temelli eğitimin geleceğine yönelik umutlandırdı. Projemize gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Asil listede yer alamayan değerli öğretmenlerimizle başka proje ve çalışmalarda birlikte çalışabilmeyi ve sizlerle her zaman irtibatta olabilmeyi diliyoruz.

Bu yıl düzenlenen projede TÜBİTAK’a taahhüt ettiğimiz üzere Türkiye’nin doğu illerinde 5 yıldan az süredir görev yapan 25 okul öncesi öğretmeni asil katılımcı olarak seçilmiştir. Ayrıca 15 okul öncesi öğretmeni yedek katılımcı olarak belirlenmiştir.

Proje başvuruları google anket yardımıyla toplanmış ve bu anketlerden elde edilen veriler proje ekibi tarafından projede belirtilen kriterler göz önünde tutularak değerlendirilmiştir.

Katılımcı listeleriniz aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Asil Katılımcıların Dikkatine:

24 Temmuz 2018 tarihine kadar kesin katılım durumunuzu ve mümkünse otobüs/uçak bileti kopyalarınızı ogretmenimdoga@gmail.com adresine e-mail atınız lütfen. Asil katılımcıların katılamama durumuna göre yedek katılımcılara başvuruda verdikleri email üzerinde katılıp katılmama durumları sorulacaktır. Projeyle ilgili diğer bilgiler için sizlerle email üzerinden iletişime geçilecektir.